Warning: imagecreatefrompng(): gd-png: libpng warning: Interlace handling should be turned on when using png_read_image in /home/salmangod/domains/smglimo.lt/public_html/libraries/vendor/joomla/image/src/Image.php on line 703

Apie mus

2008 metais įkurta limuzinų nuomos įmonė „SalManGod“ nuomoja prabangius Chrysler 300C limuzinus bei teikia kitas susijusias paslaugas. UAB „SalManGod“ darbuotojai bei partneriai - savo sričių profesionalai, kokybę vertinantys optimaliausia kaina, o į darbą žiūrintys atsakingai bei nuoširdžiai. Pagrindinės mūsų vertybės – entuziazmas, sąžiningumas ir atvirumas naujovėms.

Limuzinus nuomojame ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Chrysler limuzinai pasižymi savo išskirtiniu elegantišku dizainu ir išraiškingomis automobilio linijomis.

Siūlomi limuzinai:

Limuzinų nuomos paslaugos visiems Jūsų gyvenimo atvėjams!
Planuojate bernvakarį ar mergvakarį, vestuves ar jubiliejų, ruošiates atšvęsti Jums ypatingą progą, o gal tik linksmai praleisti laiką su draugais, UAB "SalManGod" - Jūsų paslaugoms! Kreipkitės į mus – ir Jūsų norai bus išpildyti vos pagalvojus, nuo limuzino maršruto iki smulkiausios puošybos detalės!
Garantuojame gerą nuotaiką, juoką, nepakartojamus įspūdžius ir mielus prisiminimus.

©2023 UAB "SalManGod"
We use cookies
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.